XTREME INK - WETTING SOLUTION

Xtreme Tattoo Inks

FARBA NA TETOVANIE XTREME INK
Vyhovuje REACH

XTREME TATTOO INK

Neznášate, keď vám zaschnú farby? Vyskúšajte Wetting Solution od Xtreme a ušetrite peniaze za vyhodené farby. Stačí pridať kvapku roztoku do fľaštičky s farbou a poriadne premiešať. Na rozdiel od iných značiek riešenie od Xreme funguje na všetky značky farieb.

Vďaka rozsiahlym skúsenostiam s vývojom a výrobou tetovacích pigmentov vyrába Xtreme Ink USA farby na tetovanie najvyššej kvality, ktoré sú bezpečnejšie pre zákazníkov, používateľov a životné prostredie. Xtreme Ink bol vyvinutý v súlade s najnovšími nariadeniami Európskej únie TATTOO REACH 2023.

Farby na tetovanie Xtreme majú viskozitu ktorá sa aplikuje do pokožky hladko a efektívne. Výsledkom je, že tetovanie s farbami Xtreme sa hojí oveľa rýchlejšie ako s inými farbami na trhu. Okrem iného sú farby tejto značky navrhnuté tak, aby poskytovali komplexný rozsah tónov, ale sú tiež skvelé na miešanie ak potrebujete svoj vlastný odtieň. Samozrejmosťou je, že farby sú vegan a nikdy neboli a ani nebudú testované na zvieratách. Pripoj sa k nášmu tímu a vytvorme tak spolu "Xtreme Team".

  • Objem 120ml
  • Vyrobené v Kalifornii (USA)
  • Spĺňa nariadenia ResAP2008_1 a ECHA (REACH) 2023
  • Certifikát na stiahnutie v sekcii NA STIAHNUTIE
12,00 € s DPH

Nákupom tohto produktu môžete získať 12 bodov. Zaregistrujte sa a nakupujte výhodnejšie.

Dostupnosť: Skladom
Parametre
Značka: Xtreme Tattoo Inks
Odtiene: Roztoky na riedenie
Objem: 120 ml