Doprava a platba

Ku kúpnej cene tovaru je pripočítaná:

a) Doprava podľa vybraného spôsobu dopravy a miesta doručenia. Cenu za dopravu hradí Kupujúci podľa zvoleného spôsobu dopravy uvedeného v objednávke, ktorým je:

  • Kuriér DPD/GLS SLOVENSKO - 3,60 € (+ 1,00 € v prípade dobierky)
  • Kuriér DPD/GLS ČESKÁ REPUBLIKA - 7,00€ / 179,00 KČ (+ 25,60 Kč v prípade dobierky)

Tovar bude doručený na zákazníkom zadanú adresu zvyčajne nasledujúci pracovný deň v rámci SR a do 3 dní do ČR. O expedovaní tovaru je zákazník informovaný emailom. Dopravca o stave balíka zákazníka informuje emailom/sms. Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené kuriérom DPD/GLS.

  • Slovenská pošta - 2,50€ (+ 1,00 € v prípade dobierky)

Možné len pre zásielky zasielané v rámci Slovenskej republiky. Možné len pre zásielky do 500g. Tovar bude doručený na zákazníkom zadanú adresu zvyčajne do 3 pracovných dní od expedovania tovaru z nášho skladu. O expedovaní tovaru je zákazník informovaný emailom. Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené Slovenskou poštou.

  • Osobný odber - 0,00€

Osobný odber je možný až po potvrdení objednávky. Potvrdenie objedávky prebehne telefonicky, emailom alebo sms. Objednaný tovar je potrebné prevziať najneskôr do 7 pracovných dní. Osobný odber je možný na adrese Petrovany - VYSIELAČ, 082 53 (Google maps)

     - pri objednávke nad 150 € / 3840 KČ je doprava bezplatná         

b) Platba - Platbu hradí Kupujúci týmto spôsobom:

  • Prevodom na účet - 0,00€
  • Platobnou kartou - 0,00

Bezhotovostná platba. Tovar bude Kupujúcemu odoslaný po pripísaní platby na náš účet.

  • Dobierka SLOVENSKO - 1,00€ 
  • Dobierka ČESKÁ REPUBLIKA - 25,60 KČ 

Za tovar Kupujúci zaplatí hotovosťou pri jeho preberaní.

- Ak si Kupujúci zvolil niektorú z platieb, okrem dobierky, tovar bude Kupujúcemu odoslaný až po pripísaní peňažných prostriedkov na účet Predávajúceho.

- Faktúra na kúpnu cenu tovaru vrátane ceny za dopravu a platbu vystavená Predávajúcim, ktorá bude zaslaná Kupujúcemu spolu s tovarom, slúži zároveň ako daňový doklad a dodací list. V prípade, keď Kupujúci vykoná úhradu za tovar (kúpna cena vrátane ceny dopravy a platby) vopred a Predávajúci nie je schopný zabezpečiť dodanie tovaru, Predávajúci bezodkladne vráti zaplatenú kúpnu cenu Kupujúcemu spôsobom dohodnutým medzi zmluvnými stranami.

- Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto.

- Objednávky vybavujeme v lehote 1-14 dní. Tovar, ktorý máme skladom odosielame v čo najkratšom možnom čase. Tovar, ktorý nemáme skladom hneď objednávame. 

- Ak Kupujúci obdrží notifikačný e-mail s textom „Stav Vašej objednávky: Odoslaná“, zásielku môžete očakávať o 1 – 3 pracovné dni.

- Môže sa stať, že notifikačný e-mail o potvrdení alebo ozname stavu objednávky nedorazí ku Kupujúcemu z dôvodu nastavení filtra spamu u jeho poskytovateľa e-mailu. V takom prípade Predávajúci odporúča overiť si stav telefonicky na čísle +421 904 188 874 alebo e-mailom na adrese: [email protected]