IHLY - LINER

PRO TATTOO

TETOVACIE IHLY - LINER

Tetovacie ihly REBEL NEEDLES z našej ponuky sú kombináciou najvyššej kvality a prijateľnej ceny. Sú navrhnuté pre všetkých profesionálov použivajúcich štandardné ihly. Ihly na tetovanie sú certifikované pre použitie v celej EÚ. Na ich výrobu sa používa chirurgická oceľ. Tetovacie Ihly sú jednotlivo balené a sterilizované EO plynom. Zadná strana blistru obsahuje informáciu o type ihly, dátum sterilizácie a expirácie.

Neviete si rady ako správne spárovať ihly a špičky? Poradí Vám náš dokument ktorý je na stiahnutie zdarma v dolnej časti stránky.

Typy tetovacích ihiel:

  • Standard Liner - Ihly určené pre linkovanie (kontúry). Ihly sú letované do kruhu. Priemer jednotlivých ihličiek 0,35mm. Long taper.
  • Fine Liner - Ihly určené pre linkovanie (kontúry) detailnejších prác. Ihly sú letované do kruhu. Priemer jednotlivých ihličiek 0,25mm. 
  • Magnum I - Ploché ihly určené pre tieňovanie a vyfarbovanie. Ihly sú letované šachovito vedľa seba v dvoch radoch. Priemer jednotlivých ihličiek 0,35mm. Long taper.
  • Fine Magnum - Ploché ihly určené pre detailnejšie tieňovanie a vyfarbovanie. Ihly sú letované šachovito vedľa seba v dvoch radoch. Priemer jednotlivých ihličiek 0,30mm. Long taper.
  • Flat - Ploché ihly učené najmä pre tieňovanie. Ihly sú letované vedľa seba v jednom rade. Priemer jednotlivých ihličiek 0,35mm. Long taper.
  • Magnum II - Ploché ihly určené najmä pre tieňovanie. Ihly sú letované vedľa seba v dvoch radoch. Priemer jednotlivých ihličiek 0,35mm. Long taper.
  • Round Magnum (SEM) - Ploché ihly letované do poloblúka, určené najmä pre tieňovanie. Priemer jednotlivých ihličiek 0,35mm. Long taper.
  • Round Shader - Okrúhle ihly určené pre tieňovanie detailov alebo vyplňovanie menších plôch. Priemer jednotlivých ihličiek 0,35mm. Long taper.
0,35 € s DPH

Nákupom tohto produktu môžete získať 0 bodov. Zaregistrujte sa a nakupujte výhodnejšie.

Dostupnosť: Skladom
Parametre
Značka: PRO TATTOO
druh: Štandardné ihly
K produktu odporúčame