NEMESIS SINGLE - ARMY GREEN

NEMESIS

NEMESIS SINGLE - ARMY GREEN

Vysoko kvalitný zdroj na tetovanie NEMESIS od renomovaného európskeho výrobcu KWADRON. NEMESIS je vyrobený z jedného kusu hliníka čo zaručuje pevnosť, robustnosť zariadenia a skvelé odvádzania tepla. Rozmery zdroja sú neuveriteľné malé (80 x 70 x 35mm) a pýšiť sa môže aj extrémne nízkou váhou - 220g. Okrem stáleho používania v štúdiu je to teda skvelá voľba aj pri Tattoo conventions alebo pri cestovaní.

Súčasťou zariadenia je veľký potenciometer pre pohodlné nastavenie požadovanej hodnoty Voltov. Voltáž sa nastavuje s presnosťou 0.1V. Aktuálny stav sa zobrazuje na 3 cifernom LED displeji. LED technológia zabezpečuje skvelú viditeľnosť aj na priamom slnku alebo z uhla. 

Z prednej časti zdroja nájdete vstup Jack 6,3mm pre pripojenie strojčeka (Clipcord alebo RCA) a manuálny prepínač nožného spínača vďaka ktorému je možné používať zdroj bez pedálu (stály chod). Zadná strana obsahuje vstup Jack 6,3mm pre pripojenie nožného spínača a manuálny ON/OFF vypínač .Dostupný vo viacerých farebných prevedeniach.

Špecifikácie:

  • Rozmery (šírka x dĺžka x výška) : 80 x 70 x 35mm
  • Hmotnosť: 220 g
  • Pacuje medzi 0 - 20 V
  • 220 VDC / 3A
  • Záruka: 2 roky

 

189,00 € s DPH

Nákupom tohto produktu môžete získať 189 bodov. Zaregistrujte sa a nakupujte výhodnejšie.

Dostupnosť: Skladom
Parametre
Značka: NEMESIS
Druh: Zdroje
K produktu odporúčame