World Famous - 12 Primary Colour Set

WORLD FAMOUS INK

Farba na tetovanie World Famous - 12 Primary Colour Set
Umelecká farba

World Famous - Primary Colour Set

Cenovo výhodný set základných odtieňov od World Famous Tattoo Ink. Set obsahuje 12 odtieňov v 30ml objeme. Vhodné pre začiatočníkov alebo umelcov ktorí tvoria farebne tetovania len sporadicky.

  • Set obsahuje odtiene: Paul Rogers Red, Everest Orange, Great Wall Yellow, Northern Lights Green, Napa Valley, Rolls Royce Purple, Galaxy Purple, Nile River Blue, Pitch Black, Vegas Green, Hoover Dam, White House

Farby na tetovanie World Famous Tattoo Ink kombinujú najvyššiu kvalitu pigmentu s vyváženou konzistenciou. Na výber viac ako 60 sýtych odtieňov v jednotlivých 30ml fľaštičkách alebo vo zvýhodnených setoch. Farby World Famous používajú uznávaní umelci po celom svete. A čo ty? Do you wanna be Famous ?

Farby sú vyrábané v USA a certifikované pre predaj v celej EÚ. Dostupné sú v jednotlivých 30ml baleniach alebo vo zvýhodnených setoch. Každá fľaštička je opatrená bezpečnosťou plombou a ochrannou špeciálnou etiketou chrániacou pred predajom nekvalitných kópií. Obsahujú len organické zložky a sú 100% Vegan.

Produkt už nie je v našej ponuke.
Parametre
Značka: WORLD FAMOUS INK
Odtiene: Farebné sety
Objem: Sety farieb
Používaním stránok prevádzkovateľa Pro-Life EU, s. r. o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.